Bölgenin tarım merkezi olan İzmir de üretimini gerçekleştiren DFC Foods, Türkiye’de eksikliği hissedilen ve yurtdışından ne kadar kaliteli olduğunu bilemediğimiz ürünlerle piyasaya takviyesi gerçekleştirilen ürünleri, tamda merkezinde kaliteli ve hijyenik koşullarda üretmektedir.

İzmir Torbalıda bulunan DFC Foods İç ve Dış Tic. A.Ş. İzmir limanına 40 Km, havaalanına 20 Km mesafede bulunmaktadır. Firmamız DFC Foods İç ve Dış Tic. A.Ş. olarak, mevsiminde / hasat döneminde özenle toplanan meyveleri, sebzeleri asırlık deneyimli kurutma geleneği ile modern ve hijyenik koşullarda tüm besin değerleri saklı kalacak şekilde kurutarak, müşterilerinin tercihine göre özel ambalajlarda sunmaktadır.

Tesisimizde ISO 22000:2018, ISO 9001:2015 kalite sertifikaları ve HELAL belgesi mevcuttur. Firmamız sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek sizlere Hem Vücut Hem Zihin için besleyici olan DFC Foods kurutulmuş gıda ürünlerini sizler için üretmektedir.

 Ar-Ge ekibimiz, ürünlerimizin kusursuz bir şekilde oluşturulması için çalışmaktadır. Özel üretim ürünlerimiz, müşterilerimizin istediği özelliklere göre farklı kesim ve özelliklerde üretilmektedir. Birinci sınıf malzemeleri doğrudan yerel çiftçilerden özenle seçerek %100 yerli ürünler tercih etmekteyiz. Tesisimiz her süreçte üretim kontrolü yapılabilecek şekilde temiz ve güvenli olarak üretim yapmaktadır.

Vizyon

DFC Foods un vizyonu doğallık, sağlık ve kalitenin öncelikli olduğu dünya üzerindeki her noktada lider üretici olarak yer almak ve değişimi yönetmektir.

Misyon

“Gıda sektörleri için yüksek katma değerli doğal ürün ile türevlerinin üretilmesi” hedefi doğrultusunda ortaya çıkan DFC Foods un misyonu yenilikçi teknoloji ile üreteceği yüksek kalitedeki ürünleri müşteri istekleri doğrultusunda üreten, %100 yerli ürünler kullanan, çevreye duyarlı ve topluma karşı sorumlu, etik değerlere bağlı ulusal ve uluslararası operasyonları olan bir şirket olmaktır.

Bizim Hikayemiz Sizinle Başlar…